[wp-story]

Lajme

Zyrtari i Vetëvendosjes: Lëvizja nuk i takon udhëheqësit dhe patericat e PAN-it

Zyrtari i Vetëvendosjes: Lëvizja nuk i takon udhëheqësit dhe patericat e PAN-it
15:30 | 19 Gusht 2019

Zyrtari për media i VV Arlind Manxhuka me anë të një statusi në Facebook  ka theksuar se Lëvizja Vetëvendosje, ndryshe nga LDK nuk i takon udhëheqësit dhe patericave të PAN.

“Për dallim nga LDK Lëvizja nuk i takon udhëheqësit dhe patericat e PAN-it. VETËVENDOSJE!”shkruan Manxhuka .

https://www.facebook.com/arlindman?fref=nf

 

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera