Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Zyrtari i partisë “Fjala” i bashkohet Vetëvendosjes

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Xhevdet Maloku i partisë “Fjala” i është bashkuar Vetëvendosjes.

  Këtë ai e ka bërë të ditur vet me anë të një postimi në Facebook, teksa edhe ka publikuar një fotografi nga pritja që i është bërë nga vet kryetari i partisë, Albin Kurti.

  Postimi i plotë:

  Miq të dashur,
  me lejoni t’iu njoftoj se nga sot jam anëtarë i Lëvizjes VETËVENDOSJE.
  Falënderoj Kryetarin Albin Kurtin për mikëpritjen e ngrohtë në familjen e madhe dhe Kryetarin e ardhshëm të Podujevës Prof.Shpejtim Bulliqin, kryesinë e Qendrës dhe të gjithë aktivistët.
  Se bashku për ndryshimin e domosdoshëm në Podujevë dhe në tërë vendin tonë.
  Na priftë e mbara !.

  Për Stresin, Xhuli është spiune (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme21 Mars 2023
  Ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka komentuar statusin e fundit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me presidentin serb Aleksandar Vuçiq....
  Lajme21 Mars 2023
  Nuk kanë kaluar as 24 orë nga takimi në Ohër dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka tentuar ta bindë opinionin se...
  Lajme21 Mars 2023
  Komuna e Mitrovicës prin me numrin e rasteve sociale. Kjo bën që nevoja për ndihma të jetë e madhe. Ka familje që...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka komentuar për herë të parë dorëheqjen e Shqipe Mjekiqit nga pozita e nënkryetares...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Deputetët në Ugandë kanë miratuar një projekt-ligj të diskutueshëm anti-LGBTQ+, i cili do t’i bënte aktet homoseksuale të dënueshme me vdekje, duke...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Pas edhe një vizite tjetër në Washington dhe aktiviteteve të shumta diplomatike që kanë pasur në Kongres dhe Senat, përfaqësuesit politikë të...
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, duke folur për Planin Evropian, deklaroi se asnjë kryeministër s’ka bërë kaq dëm sikur...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” u komentua loja e Kiarës brenda “BBVA”, ku disa prej banorëve u shprehën që ajo ka arritur deri këtu...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  5 deputetë të Kuvendit në Shqipëri do të lënë mandatin e ligjvënësit për të garuar në elektoralet e 14 majit për kryetar...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.