Lajme

Zyrtari i LDK’së reagon i “lehtësuar” pasi Vjosa Osmani tha se s’është më në LDK

Zyrtari i LDK’së reagon i “lehtësuar” pasi Vjosa Osmani tha se s’është më në LDK
18:20 | 07 Shtator 2020

Zyrtari i Lidhjes Demokratike e Kosovës, Bajram Geci, po ndjen lehtësim pasi Vjosa Osmani tha se nuk është më në LDK.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Shefi i Kabinetit të Agim Veliut, ka thënë se është lehtësim kur mund t’i thuash “udha e mbarë të qoftë” një pengese/barre, duke aluduar kështu për Osmanin.

“Çfarë lehtësimi (what a releif) për të hequr qafe një pengesë/barrë aq të madhe dhe kur përfundimisht mund t’i thuash “udha e mbarë të qoftë” (apo jo)!”, ka shkruar Gecaj.

 

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera