[wp-story]

Lajme

Zyrtari i LDK-së për ofertën e Kurtit: LVV po bënë presion

Zyrtari i LDK-së për ofertën e Kurtit: LVV po bënë presion
23:18 | 14 Janar 2020

Pas Agim Veliut, nënkryetarit të LDK-së,  edhe anëtari i Kryesisë së kësaj partie Florian Dushi e ka komentuar ofertën e fundit të Vetëvendosjes për rritjen e numrit të ministrive nga 12 në 14, që të arrihet një kompromisë për kolaicionin qeverisë, shkruan FrontOnline.

Dushi ka thënë se me veprimin e fundit, LVV-ja po e bënë me qëllimin e vetëm për t’i bërë presion LDK-së.

Postimi i plotë i Dushit:

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera