[wp-story]

Lajme

Zyrtari i LDK-së godet partitë tjera

Zyrtari i LDK-së godet partitë tjera
10:40 | 06 Dhjetor 2019

Ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Bajram Gecaj, përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” ka thënë se partia e tij ka sjellë çdoherë civilizim në skenën politike në vend, ndërsa partit tjera kanë ndryshuar, raporton portali Front Online.

Ai madje statusin e tij e ka filluar me një thënie të vjetër

Më poshtë mund ta lexoni statusij e tij të plotë:

“Ujku qimen e ndërron, por zanatin s’e harron”! Ujqër janë tjerët! LDK në skenën politike kosovare ishte dhe mbetet e kundërta – parti e cila çdoherë ka sjellë balancim dhe civilizim të skenës sonë politike” ka shkruar Gecaj.

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera