Lajme

Zyrtari financiar i ‘Trepçës’ rezulton pozitiv në testin për Covid-19

Zyrtari financiar i ‘Trepçës’ rezulton pozitiv në testin për Covid-19
16:43 | 01 Korrik 2020

Zyrtari financiar i ndërmarrjes “Trepça” ka dal pozitiv në testin për koronavirus.

Lajmin e ka bërë me dije për “Epokën e re”, ushtruesi i detyrës së kryeshefit ekzekutiv të “Trepçës”, Hysen Vrajolli.

Vrajolli ka treguar se edhe ai e ka bërë testin për Covid-19 dhe është në pritje të rezultatit.

“Edhe unë jam testuar për Covid-19 dhe jam në pritje të rezultatit”, ka thënë Vrajolli.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera