Sport

Zyrtare: Shkëndija dhe Teuta mësojnë kundërshtarët në Ligën e Kampionëve

Zyrtare: Shkëndija dhe Teuta mësojnë kundërshtarët në Ligën e Kampionëve
12:28 | 15 Qershor 2021

Skuadrat shqiptare, Shkëndija e Tetovës dhe Teuta e Durrësit kanë mësuar kundërshtarët në Ligën e Kampionëve.

Në rundin e parë eliminator, Shkëndija do të ketë punë me kampionin slloven, Mura, shkruan FrontOnline.

Kurse, Teuta do të përballet me Sheriff Tiraspolin./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera