[wp-story]

Sport

Zyrtare: Roma e largon trajnerin Foncesca pas përfundimit të edicionit

Zyrtare: Roma e largon trajnerin Foncesca pas përfundimit të edicionit
12:51 | 04 Maj 2021

Klubi kryeqytetas, Roma ka vendosur ta shkarkojë trajnerin Paulo Foncesca.

Foncesca nuk do të jetë pjesë e Romës pas përfundimit të këtij edicioni, shkruan FrontOnline.

Roma ka treguar formë të dobët këtë edicion duke u renditur në vendin e shtatë me 55 pikë.

“Klubi njofton se trajneri Paulo Foncesca do të largohet në fund të edicionit”, thuhet në njoftimin e Romës./FrontOnline/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera