Sport

Zyrtare: Rahoveci “blindon” Altin Morinën

Zyrtare: Rahoveci “blindon” Altin Morinën
15:13 | 30 Korrik 2021

Rahoveci ka vazhduar të mbajë në skuadër basketbollistët më të mirë të ediconit të kaluar.

Klubi i Rahovecit sot ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë të re me Altin Morinën, shkruan FrontOnline.

“Altin Morina bardhekaltër për një tjetër vit. Një nga basketbollistët më të spikatur nga pjesa e dytë e sezonit të kaluar dhe jo vetëm, Altin Morina do të vazhdojë të jetë pjesë e jona. Klubit dhe lojtarit iu deshën shumë pak kohë që të pajtoheshin për bashkëpunim, ndërsa Morina shprehu gatishmërinë që të dhurojë gjithçka nga vetja, vetëm e vetëm që skuadra t’i arrijë objektivat”, thuhet në njoftim.

Rahoveci një ditë më herët kanë vazhduar bashkëpunimin edhe me basktbollistin vendas, Visar Ejupin./FrontOnline/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera