×
 • Sport
 • Sport

  Zyrtare: Këta gjyqtarë do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen Greqi – Kosovë

  FrontOnline
  14 Nëntor 2021

  Në përballjen mes Dardanëve dhe grekëve, ndarja e drejtësisë i është Besuar gjyqtarit bjellorusë Aleksey Kulbakov, i ndihmuar nga asistentët Dimtri Zhuk dhe Oleg Maslyanko.

  Ndërsa arbitri i katërt do të jetë Dzmitry Dzmitryieu, shkruan FrontOnline.

  Kosova dhe Greqia kanë humbur shpresat për kalim tutje, megjithatë të dy ekipet përfaqësuese do të mundohen për të arkëtuar pikët maksimale për të mbajtur më lartë moralin brenda skuadrës.

  Dardanët dhe helenët do të luajnë sot (20:45) në stadiumin “Spyros Louis”, në Athinë, e cila është edhe e fundit për kualifikueset e Botërorit 2022./FrontOnline/

  “Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj
  Nga Rubrika
  Sport20 Korrik 2024
  Skuadra e Juventusit është nisur për në Gjermani ku do të përgatitet për sezonin e ri 2024/25. Në listën e trajnerit Thiago...
  Sport20 Korrik 2024
  Në ceremoninë e hapjes, Nora dhe vëllai i saj, Akil Gjakova, do të mbajnë flamurin e vendit të tyre, të dorëzuar nga...
  Sport20 Korrik 2024
  Trajneri i Atalantas, Gian Piero Gasperini, shprehet i emocionuar për sfidën ndaj Real Madridit në Superkupën e Evropës, e cila do të...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.