Sport

Zyrtare: Juventusi prezanton fanellat e reja për edicionin e ardhshëm

Zyrtare: Juventusi prezanton fanellat e reja për edicionin e ardhshëm
11:51 | 18 Maj 2021

Juventusi dhe sponsori i klubit “Adidas” kanë prezantuar fanellat për edicionin e ardhshëm 2021/22.

Klubi italian i ka rikthyer fanellat klasike – bardhezi – por, me një ndryshim të vogël, pa stemën e titullit në gjoks, shkruan FrontOnline.

Lajmin e ka konfirmuar vetë ish-kampioni i Italisë.

Në setin fotografik me fanella të reja kanë pozuar Ronaldo, Dybala, De Ligt dhe McKennie./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera