Gjuha:
×
 • Sport
 • Sport

  Zyrtare: Futbollisti shqiptar i bashkohet klubit të Serie A

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Endri Zenelaj është prezantuar si futbollisti më i ri i Empolit.

  19-vjeçari e mbylli aventurën e tij të shkurtër me skuadrën e Fidelis Andria, shkruan FrontOnline.

  Shqiptari do të bashkohet me skuadrën e të rinjve të Empolit këtë edicion teksa është gati për të treguar aftësitë e tij në këtë aventurë të re.

  Zenelaj është zhvilluar si futbollist te Ascoli, Sassuolo dhe Genoa./FrontOnline/

   

  Nesër në këto zona nuk do të ketë rrymë deri në 5 orë
  Nga Rubrika
  Sport22 Mars 2023
  Kreu i FFK-së Agim Ademi vazhdon të qëndrojë për trajtim në Qendrën Klinike Universitare (QKUK). Ademi tashmë nga Emergjenca është transferuar në...
  Sport22 Mars 2023
  Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar sot seancën e tretë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjet e para kualifikuese për Euro...
  Sport22 Mars 2023
  Taulant Hodaj, sekretari i FFK’së ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit të arrestimit të Agim Ademit. Sipas Taulant Hodaj, persona...
  Të tjera
  Lajme22 Mars 2023
  Ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka ironizuar me deklaratën e sotme të kryeministrit Kurti, ku tha se ka Asociacion. Ahmeti ka publikuar...
  Lajme22 Mars 2023
  Kosova konsiderohet si një nga vendet me tregun me të lirë të punëtoreve në rajon dhe ky fakt e bën atë një...
  Lajme22 Mars 2023
  Profesori amerikan në Universitetin e Johns Hopkins ka thënë se Administrata Biden duhet ta bindë Ukrainën nëpërmjet marrëveshjes së Ohrit që ta...
  Lajme22 Mars 2023
  Për të enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe relativisht i ngrohtë. Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me...
  Lajme22 Mars 2023
  Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka sjellë Marrëveshjen e Ohrit, ku bën pjesë Asociacioni...
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Ish-kryeprokurorja e Tiranës, Elisabeta Imeraj, thotë se është përhapur masivisht fenomeni i shtëpive të barit. Ajo u shpreh se në Shqipëri ka...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.