[wp-story]

Sport

Zyrtare: Edhe Milani e konfirmon largimin nga Superliga evropiane

Zyrtare: Edhe Milani e konfirmon largimin nga Superliga evropiane
13:58 | 21 Prill 2021

Milani e ka konfirmuar tërheqjen nga Superliga evropiane me anë të një njoftimi zyrtar.

Pas Interit, edhe Milani është larguar nga kjo garë, shkruan FrontOnline.

Me largimin e klubeve angleze, Interit, Milanit dhe Atletico Madridit, tashmë kanë mbetur vetëm tri klube në këtë garë – Real Madridi, Barcelona dhe Juventusi.

“Ndryshimet nuk janë të lehta, por evolucioni është i nevojshëm për futbollin. Do të vazhdojmë të punojmë shumë për përmirësimin e futbollit”, thuhet në njoftim./FrontOnline/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera