[wp-story]

Sport

Zyrtare: Ballkani përforcohet me Diar Miftaraj

Zyrtare: Ballkani përforcohet me Diar Miftaraj
21:40 | 28 Dhjetor 2020

Ballkani ka konfirmuar transferimin e mesfushorit Diar Miftaraj, që më herët ishte pjesë e Drenicës.

Pas shkarkimit të Ismet Munishit, “Xhebrailat” kanë nisur të përforcohen.

Transferimin e Miftaraj, klubi nga Suhareka e ka konfirmuar përmes një komunikate.

Njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

“Diar Miftaraj i bashkohet FC Ballkani,

Mesfushori i palodhshem ne të kaluaren ka mbrojtur ngjyrat e skuadrave FC Besa, FC Prishtina dhe së fundi FC Drenica, ndërsa nga sot Diar Miftaraj do të bart fanelën e portokallt.

Na priftë e mbara”, shkroi klubi në Facebook.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera