Bota/Rajoni

Zjarr i madh në repartin e Coronavirusit, stafi nxiton të shpëtojë pacientët

Zjarr i madh në repartin e Coronavirusit, stafi nxiton të shpëtojë pacientët
09:50 | 11 Shtator 2020

Gjërat mund të kishin përfunduar në tragjedi kur makineria mori flakë në spitalin e Vadodara, në perëndim të Indisë. Por mjekët e shpejtë arritën të largojnë pacientët dhe nga zjarri nuk u plagos asnjë.

Në video shihet që mjekët rrethojnë pacientin që është më pranë flakëve dhe e shtyjnë atë drejt daljes. Sapo ata largohen një tym i frikshëm nis të dalë nga makineria.

 

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera