Lajme

Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit, Hoxha: Ishte befasuese

Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit, Hoxha: Ishte befasuese
20:26 | 08 Dhjetor 2022

Ish-kryeprokurori Sylë Hoxha ka thënë se ishte e papritshme dhe e pakuptueshme se si kanë mundur të zhduken mostrat në rastin e Astrit Deharit.

Hoxha në T7 tha se është befasuar kur ka dëgjuar diçka të tillë.

Ai beson se hetimet e mëtutjeshme do të mund ta zbardhin këtë çështje.

“Si qytetar u befasova, dhe për mu ble diçka e papritshme dhe e pakuptueshme. Nuk e di qysh kanë mund të zhduken, sigurisht hetimet e mëtutjeshme që do të bëhen sigurisht do ta zbardhin atë çështje.

Nuk kam pas njohuri për diçka të ngjashme dhe për mu ishte thjesht diçka befasuese”, tha ai./Front Online

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera