[wp-story]

Lajme

Zhduket një vajzë në Pejë

Zhduket një vajzë në Pejë
13:19 | 03 Gusht 2019

Vajza është larguar dje nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Policia bën të ditur se dje një person në Pejë ka raportuar se vajza e tij dje është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Sipas raportit 24 orësh të policisë rasti është duke u hetuar.

“Pejë 01.08.2019 – 21:00. Ankuesi mashkull K/shqiptar ka raportuar se vajza e tij femër K/Shqiptare, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera