Kronika

Zhduket një vajzë në Pejë

Zhduket një vajzë në Pejë
08:37 | 23 Nëntor 2022

Një vajzë është zhdukur në Pejë.

Rastin në Polici e ka raportuar nëna e saj.

Viktima është larguar nga shtëpia katër ditë më parë dhe nuk dihet vend-ndodhja e saj.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë njësitë policore janë duke e hetuar rastin

“Rr. e Preshevës, Pejë 19.11.2022 – 11:00.  Ankuesja femër kosovare me datën 22.11.2022 ka raportuar se vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend-ndodhja e saj. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e Policisë./Front Online

Petrol Company sërish troket në dyert e Shtëpisë së Pleqve për Ramazan

Të tjera