[wp-story]

Kronika

Zhduket një vajzë e mitur nga Peja

Zhduket një vajzë e mitur nga Peja
09:30 | 23 Shkurt 2021

Ankuesja femër ka informuar në Policinë e Kosovës se e bija e saj viktima ( e mitur) është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

E njëjta raportohet të jetë larguar nga shtëpia nga data 21.02.2021, ndërsa u raportua dje në stacionin policor të Pejës.

Rasti në fjalë është duke u hetuar.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera