[wp-story]

Kronika

Zhduket një vajzë e mitur nga Gjakova

Zhduket një vajzë e mitur nga Gjakova
12:00 | 11 Janar 2020

Një vajzë e mitur është zhdukur në Gjakovë.

Një person ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rr. Luigj Gurakuqi, Gjakovë 10.01.2020 – 01:30. Ankuesi mashkull K-Shqiptar zyrtarë policorë ka informuar se e bija e tij e mitur femër K-Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”./Front Online/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera