Kronika

Zhduket një grua në Gjilan

Zhduket një grua në Gjilan
10:41 | 13 Janar 2022

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një gruaje në Gjilan.

Sipas Policisë, për rastin ka njoftuar babai i saj, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

“Gjilan, 08.01.2022-19:00. Me 12.01.2022 një  femër kosovare, ka raportuar se vajza e saj ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24  orësh të policisë./FrontOnline

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera