[wp-story]

Kronika

Zhduket një femër nga Ferizaj, nëna e saj e raporton rastin në polici

Zhduket një femër nga Ferizaj, nëna e saj e raporton rastin në polici
10:07 | 13 Janar 2021

Një nënë nga Ferizaj e ka raportuar vajzën e saj si të zhdukur në polici.

Ajo ka deklaruar se vajza e saj ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i PK-së:

PERSON I ZHDUKUR /Ferizaj 08.01.2021 – NN. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke e hetuar rastin.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera