[wp-story]

Kronika

Zhduket një djalë në Gjilan

Zhduket një djalë në Gjilan
09:16 | 16 Janar 2020

jë djalë është raportuar i zhdukur mbrëmë në qytetin e Gjlanit.

Babai i viktimës ka raportuar në polici, se i biri është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë rreth vendndodhjes së tij, transmeton Gazeta Sinjali.

Rasti është raportuar dje rreth orës 08:00./Front Online/

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera