Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Zhaklinë: Luizi po përdor Tean për të bërë xheloze Kiarën

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Në “prime” të sontëm po diskutohet sërish raporti i Teas dhe Luizit.

  Kiara u shpreh se Tea po bën të njëjtë gjë si ajo.

  Sipas saj Tea e kishte kritikuar atë se si arrinë të qëndrojë e përqafojë Luizin pas gjithë fjalëve të drejtuara femrave nga ai.

  Kiara potencoi se Tea në këto momente ajo po bën të njëjtën gjë.

  Në anën tjetër opinionistja e ka cilësuar si një lojë të Luizit.

  Sipas saj, Luizi po e përdor Tean për ta bërë xheloze Kiarën.

  Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Ditën e djeshme Dea Mishel ka kërkuar falje publike për një çështje të ndodhur para disa muajsh, ku ka postuar një video...
  Vip21 Mars 2023
  Javën që lamë pas Big Brother VIP Kosova shpalli fitues të edicionit të parë, Stresin. Reperi pas 103 ditësh në shtëpi triumfoi...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte (e martë) do të mbahet spektakli i radhës i Big Brother VIP Albania ku priten edhe shumë ngjarje dhe momente interesante....
  Të tjera
  Sport21 Mars 2023
  Raportohet se u lëshua urdhërarrest ndaj Agim Ademit dhe ai iku nga një hotel Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim...
  Lajme21 Mars 2023
  Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim përfaqësuesit e American Councils dhe Fondit Kosovaro-Amerikan për Edukim (KAEF)....
  Sport21 Mars 2023
  Kombëtarja e Kosovës  sot ka vazhduar  me seancën stërvitore para dy ndeshjeve e para kualifikuese për Kampionatin Evropian "Euro 2024". "Dardanët"  më...
  Lajme21 Mars 2023
  Anëtarët e Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur, Viktimat e Dhunës Seksuale të Luftës dhe Peticione:...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Një eksplodim në veri të Krimesë së aneksuar ka shkatërruar raketat ruse që po transportoheshin me tren, njofton ministria ukrainase e mbrojtjes....
  Lajme21 Mars 2023
  Përfaqësuesi i Lartë i BE-së, Josep Borrell ka njoftuar ministrat e Punëve të Jashtme të shteteve të BE-së për marrëveshjen që është...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.