[wp-story]

Lajme

Zëvendësministri i PDK-së i reagon Haradinajt për Rexhep Selimin

Zëvendësministri i PDK-së i reagon Haradinajt për Rexhep Selimin
12:07 | 20 Gusht 2019

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik nga radhët e PDK-së, Gani Koci, i është kundërpërgjigjur kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, për deklaratën e mbrëmshme për Rrustem Mustafën e Rexhep Selimin.

Haradinaj ka thënë në emisionin Pressing në T7 se përderisa ai është mbrojtur në heshtje, Rrustem Mustafa e Rexhep Selimi kanë kënduar në Hagë.

Koci përmes një postimi në Facebook ka thënë se Selimi e Mustafa kanë kënduar, mirë që s’kanë qarë si Haradinaj.

“Mirë që paskan kënduar, e nuk kanë qajtë si ti……! Pate deklaruar se po shkon me mbrojtë Kosovën dhe ke heshtë…!”, ka shkruar ai./FrontOnline/

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera