Lajme

Zemaj: Urime Dita e Pavarësisë Amerikë

Zemaj: Urime Dita e Pavarësisë Amerikë
11:23 | 04 Korrik 2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka uruar popullin amerikan me rastin e 244 vjetorit të pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ai ka thënë se është përjetësisht mirënjohës për mbështetjen dhe ndihem e dhënë nga SHBA-të.

“Atëbotë dhe tani mburojë për ne. Sot edhe në politikë dhe në luftën kundër Covid-19 do të triumfojmë se bashku. Përjetësisht mirënjohës për mbështetjen dhe ndihmën e dhënë”.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera