Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Zemaj: Posta e Kosovës më nderoi me një mirënjohje të veçantë për kontributin e dhënë në luftimin e pandemisë

  FrontOnline
  17 Gusht 2020

  Posta e Kosovës i ka ndarë mirënjohje sot ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj.

  Këtë njoftim e ka bërë vet ministri cili ka thënë se kjo sa është vlerësim për të është aq është edhe për Ministrinë e Shëndetësisë, njofton Klan Kosova.

  “Posta e Kosovës më nderoi me një mirënjohje të veçantë për kontributin e dhënë në luftimin e pandemisë COVID-19”, është shprehur Zemaj.

  “Kjo sa është vlerësim për mua aq edhe për Ministrinë e Shëndetësisë, ku punonjësit janë të angazhuar me përkushtim maksimal duke kryer detyrat e përditshme dhe duke realizuar projektet për përmirësimin dhe avancimin e sistemit të shëndetësisë në Kosovë”.

  Postimi i plotë:

  “Posta e Kosovës më nderoi më një mirënjohje të veçantë për kontributin e dhënë në luftimin e pandemisë Covid19.

  Kjo sa është vlerësim për mua aq edhe për Ministrinë e Shëndetësisë, ku punonjësit janë të angazhuar me përkushtim maksimal duke kryer detyrat e përditshme dhe duke realizuar projektet për përmirësimin dhe avancimin e sistemit të shëndetësisë në Kosovë.

  Me këtë rast i falënderova përfaqësuesit zyrtarë të Postës, Fakete Kadiun, zv. Kryeshefe e Postës, Kamber Demakun- shef i Administratës dhe Protokollit, Gazmend Isufin – drejtor i Kontrollit të Brendshëm, Xhevdet Smakiqin -koordinator për zbatimin e masave kundër virusit COVID-19.

  KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Lajme09 Qershor 2023
  Ministri i Infrastrukturës, Liburn Aliu ka mohuar se sot është ndaluar nga KFOR-i për ta vizituar në zyrën e tij kryetarin e...
  Lajme09 Qershor 2023
  Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka folur për raportimet e shumta për mundësinë e vendosjes së sanksioneve ndaj Kosovës nga SHBA dhe...
  Lajme09 Qershor 2023
  Këshilltarja politike për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc në Qeverinë e Kosovës, Ardita Sinani ka reaguar pas lajmit për arrestimin e kreut të Shtëpisë...
  Të tjera
  Lajme09 Qershor 2023
  Blerim Vela, shef i stafit të presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, ka njoftuar të premten se Policia e Serbisë e ka arrestuar...
  Lajme09 Qershor 2023
  Mbrëmjen e së enjtes Tregu i Gjelbër në Prishtinë u kaplua nga zjarri. Vendi shumëngjyrësh ku ekspozoheshin shumë produkte, u bë shkrumb...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Rrogozhinës, ku drejtuesi i një mjeti ka aksidentuar dy fëmijë dhe më pas...
  Lajme09 Qershor 2023
  Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Brod të Shtërpcës, ku janë lënduar dy persona. Këtë për Front Online e ka konfirmuar...
  Lajme09 Qershor 2023
  Kryetari i Zveçanit, Ilir Peci, tash e dy javë pozitën e tij po e ushtron nga zyra e gjendjes civile në fshatin...
  Lajme09 Qershor 2023
  KEDS ka njoftuar se gjatë ditëve të ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa qytete të Kosovës. Në njoftimin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.