Lajme

Zemaj në aksion me policinë dhe inspektoratin për monitorim të masave anti-covid

Zemaj në aksion me policinë dhe inspektoratin për monitorim të masave anti-covid
21:47 | 01 Gusht 2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, bashkë me Policinë dhe Inspektoratin e Kosovës sonte kanë nisë një aksion për të monitoruar zbatimin e masave anti-COVID nga personat fizik dhe juridik të vendosura nga qeveria e Kosovës.

Ata tani janë në aksion tek lokacioni i njohur si “Kafet e Vogla” në Prishtinë.

 

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera