Lajme

Zemaj emëron Milazim Gjocajn ushtrues detyre të sekretarit në MSH

Zemaj emëron Milazim Gjocajn ushtrues detyre të sekretarit në MSH
20:07 | 10 Korrik 2020

Milazim Gjocaj është caktuar ushtrues detyre i sekretarit të përgjithshëm në Ministrinë e Shëndetësisë, me vendim të ministrit Armend Zemaj.

Deri tash, Gjocaj ka qenë shef i Shëndetësisë në Burgje.

Ai zëvendëson Naim Bardiqin që u pezullua nga puna më herët të premten.

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera