Lajme

Zemaj, deputetëve të VV-së: Pse po ikni nga testimi?

Zemaj, deputetëve të VV-së: Pse po ikni nga testimi?
18:22 | 13 Korrik 2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se pas tubimit të 12 qershorit të Lëvizjes Vetëvendosje ka nisur të rritet numri i të infektuarve me koronavirus.

Ai pastaj ka akuzuar deputetët e VV-së se po rezistojnë të testohen, njofton Klan Kosova.

“Pse po ikni nga testet?”, është shprehur Zemaj.

“Shkoni me radhë bëjeni testin!”.

“Sytë po të tregojnë se ke simptoma”, i është drejtuar ai njërit prej deputetëve të VV-së.

 

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/1637014043115840/

 

 

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera