[wp-story]

Lajme

Zeka: Vjosa si unë dikur në NISMA, isha më i votuari dhe s’i linte askujt përshtypje!

Zeka: Vjosa si unë dikur në NISMA, isha më i votuari dhe s’i linte askujt përshtypje!
17:45 | 15 Janar 2020

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, përmes një shkrimi të bërë në faqen zyrtare të tij Facebook e ka krahasuar veten me Vjosa Osmanin.

Zeka thotë se edhe ai ishte dikur në pozicionin e Osmanit, ani pse ishte më i votuari në NISMA, askujt s’i linte përshtypje, madje as kryetarit të partisë.

Ky është postimi i tij i plotë:

Une kam qene ne pozicionin e Vjosa Osmanit

Dikur, kur isha brenda strukturave te Nismes, kam qene njeriu me i votuar pas Fatmir Limes, po kjo nuk i ka bere pershtypje as kryetarit te partise, as shumices te hajduteve te kryesise. Kryetari, ne njefare mase, eshte munduar te luaje rolin mire me mu, mire me ata.

Nejse, mu kurr palla hanger per Nismen nuk me ka.

Vjosa eshte ne pozicionin tim, ama nuk e di se sa i hane palla per LDK ne?! Signalet jane te keqija. Vjosa eshte ne pozicion te veshtire…!

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera