Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Zbulohet se me kë e pati Rina thumbin e fundit?

  FrontOnline
  3 vite më parë

  “2 milionë njerz ne Kosove, 1 milion doken si Kylie Jenner. Kylie Jenner duhet me na sponzorizu si shtet”, shkroi së fundmi Rina në një postim të saj në rrjetin social Instagram.

  Dukshëm postimi targeton gratë që bëjnë ndërhyrje estetike dhe që kopjojnë stilin e të veshurit të ikonës botërore.

  E duket se më në fund është kuptuar se me kë e ka reperja e njohur.

  Ajo duket të jetë përfshirë në një polemikë me Erza Jusajn, personazh jopublik por që ndiqet e njihet nga gjeneratat e reja. Kjo e fundit ia ka kthyer me postime në Story çështjen e Jenner dhe i ka kujtuar se një prej klipeve, Rina e ka xhiruar në shtëpinë e saj.

  Nuk dihet zanafilla e përplasjes në distancë mes vajzave por duke e ditur natyrën e Rinës që nuk i përton situatave të tilla, nuk na habitë asgjë në këtë rast! /Prive.al

  Getinjo kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Vip24 Mars 2023
  Aktori Evis Pupa është një tjetër personazh brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, i cili me qetësinë e tij ka arritur që...
  Vip24 Mars 2023
  Bledi Mane vijon të jetë po aq thumbuas sa edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ai ka publikuar një foto...
  Vip24 Mars 2023
  Këngëtarja dhe artsistja e njohur nga Maqedonia e Veriut, Kanita Suma, ka publikuar këngën e saj të radhës e titulluar “Alone”. Pa dyshim...
  Të tjera
  Lajme24 Mars 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se miti i forcave serbe është thyer në Gllogjan. Kështu ka...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Drejtori i Përgjithshëm i platformës jashtëzakonisht të njohur “TikTok”, Shou Zi Chew, dëshmoi dje për më shumë se pesë orë përpara komisionit...
  Lajme24 Mars 2023
  Kryeministri Albin Kurti, në manifestimin qendror në shënim të 25-vjetorit të Epopesë së Dukagjinit, ka thënë se rezistenca e familjes Haradinaj dhe...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Në bashkëbisedimin që ka zhvilluar në Londër në Institutin Mbretëror të Marrëdhënieve Ndërkombëtare, kryeministri Edi Rama është pyetur në lidhje me fjalimin...
  Front TV24 Mars 2023
  Sot shënohet 24-vjetori i fillimit të sulmeve të NATO-s ndaj caqeve ushtarake policore serbe. 24 vjet më parë NATO ndërhyri për të...
  Vip24 Mars 2023
  Aktori Evis Pupa është një tjetër personazh brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, i cili me qetësinë e tij ka arritur që...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.