×
 • Vip
 • Vip

  Zbulohet i dashuri i ri i Kylie Jenner

  FrontOnline
  03 Qershor 2023

  Kylie Jenner po kalon një kohë argëtuese në vilën luksoze të aktorit të njohur, Timothee Chalamet.

  Fotot e paparacëve tregojnë çiftin duke shijuar një atmosferë romantike në oborr dhe ka të gjitha mundësitë që bukuroshja 25-vjeçare të ketë arritur tashmë të afrohet më shumë me familjen e Timothy-t, pasi është parë duke biseduar me motrën e tij të madhe, Pauline Chalamet.

  “Kylie po e shijon lidhjen, por fokusi i saj kryesor është të jetë një nënë e mirë”, tha burimi, duke shtuar se marrëdhënia e çiftit të famshëm “nuk është serioze”.

  Kujtojmë që Timothy dhe Kylie u përfolën për herë të parë në prill, por ata dyshohet se e u njohën me njëri-tjetrit në janar kur të dy morën pjesë në sfilatën e Jean-Paul Gaultier.

  Muajin e kaluar, revista “Us Weekly” raportoi se çifti flasin  pothuajse çdo ditë, qoftë në telefon, apo me mesazhe.

  “Ata kanë shumë komunikim argëtues dhe flirtojnë shumë, dhe Kylie ka gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën e saj për shkak të tij. Marrëdhënia nuk është serioze megjithatë, por asaj i pëlqen të shoqërohet me Timothy dhe dëshiron të shohë se ku i çon ata”, tha burimi.

  “Është vërtet argëtuese sepse ndihet shumë ndryshe nga marrëdhëniet e saj të kaluara. Është e re dhe emocionuese për Kylie dhe ajo po argëtohet shumë,” shtoi ai./FrontOnline/

   

  KEDS fillon pilot projektin për inspektimin e rrjetit elektrik me dron
  Nga Rubrika
  Vip03 Tetor 2023
  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj. Ndërsa merrte pjesë në...
  Vip03 Tetor 2023
  Gili, këngëtarja që i ka pushtuar zemrat e publikut prej vitesh, kohë pas kohe vjen me projekte të reja muzikore. Por, nuk...
  Vip03 Tetor 2023
  Eneda Tarifa do rikthehet në ekran në rolin e moderatores. Pas një pushimi të gjatë këngëtarja e njohur do të moderojë formatin...
  Të tjera
  Vip03 Tetor 2023
  Ish konkurrenti i Për’puthen Pano Karasani ani pse nuk është aktive në media, ai nga ky program fitoi një popullaritet të madh....
  Lajme03 Tetor 2023
  Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Skënder Hyseni, tha se aksioni i Policisë së Kosovës në Basnjskë të Zveçanit ishte i suksesshëm për...
  Sport03 Tetor 2023
  Sulmuesi brazilian, Neymar ka shënuar golin e tij të parë me fanellën e Al-Hilal që prej kur u bë pjesë e tyre...
  Vip03 Tetor 2023
  Industria e argëtimit vjen gjithmonë me një dozë talenti dhe një spërkatje të thashethemeve të të famshmëve dhe spekulimeve romantike. Subjekti më...
  Lajme03 Tetor 2023
  Të shtëna me armë janë dëgjuar pak më herët në lagjën Kodra e Trimave në Prishtinë. Dyshohet se nga këto të shtëna...
  Lajme03 Tetor 2023
  Ganimete Musliu, deputete e PDK-së, ka thënë se pas sulmit terrorist në Banjskë, PDK-ja ka treguar mbështetje për Policinë e Kosovës. “Policia...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.