[wp-story]

Lajme

Yllka Kuqi vjen me këngën e re “Po sillna”

Yllka Kuqi vjen me këngën e re “Po sillna”
13:56 | 03 Gusht 2019

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, është kthyer me projekt të ri muzikor, pas një kohe të gjatë.

Gjatë ditës së sotme (e mërkurë), bukuroshja jonë ka publikuar këngën e re “Po Sillna”, së cilës ia ka bashkangjitur edhe klipin.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Fifi, teksa është realizuar nën producimin e Bini Diez.

Yllka edhe këtë herë ka befasuar me dukjen e saj në klip, madje vjen tejet ndryshe ngaqë jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja po ashtu është në përgatitje të një bashkëpunimi me artistin e njohur turko-gjerman, Baby Brown.

E njëjta po vazhdon të jetë mjaft aktive në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera