[wp-story]

Vip/Kultura

Ylli Demaj del me gruan, kaq e bukur është zonja

Ylli Demaj del me gruan, kaq e bukur është zonja
18:07 | 21 Nëntor 2020

Yll Demaj gruan tepër bukuroshe.

Yll Demaj është këngëtari me prejardhje nga Istogu që pëlqehet mjaft shumë sa i përket zhanrit e muzikës popullore.

Ai është një nga emrat më të kërkuar gjatë sezonës së dasmave e ahengjeve, shkruan Kosovarja.

Si zakonisht përvec karrierës këngëtarët e njohur fliten edhe për jetën private.

Nuk ka mbetur jashtë vëmendjes as bashkëshortja e Yllit e cila shpesh herë është komentuar e komplimentuar mjaft shumë.

Edhe së fundmi në një foto krah Yllit ajo po duket mjaft e bukur.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera