Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Xhuli përgatit iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

  FrontOnline
  29 Mars 2023

  Xhuli Nura ishte finaliste e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

  Modelja ndonëse nuk e fitoi çmimin kryesor u kthye në një nga emrat më të komentuar përgjatë gjithë rrugëtimit në shtëpinë e famshme.

  Krahas debateve dhe situatave të ndryshme në të cilat u përfshi gjatë qëndrimit prej më shumë se 100 ditësh, Xhuli do të mbahet mend edhe përgatitjen e ushqimeve.

  Një gjë të tillë e ka bërë sërish, ku përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram tregoi se ka përgatitu iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë.

  Në foto, modelja nga Drenica shihet teksa po përgatiste pitet për të cilat u komentua gjatë gjithë eksperiencës në BBVK.

  Ndryshe, kujtojmë që përveç Xhulit finalist të tjerë ishin Vedati, Artani dhe Mbresa ndërsa reperi nga Shqipëri u shpall fitues i çmimit të madh. /Telegrafi/

  Delegacioni nga Drake University viziton Devolli Corporation, njësinë Prince Caffe
  Nga Rubrika
  Vip30 Maj 2023
  Qysh nga dita e djeshme është tensionuar situata në veriun e Kosovës. Pas trazirave në veri të Kosovës, mbetën të plagosur disa...
  Vip30 Maj 2023
  Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Ceremonia që do të bëjë bashkë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë...
  Vip30 Maj 2023
  Albina Kelmendi duket se do e prekë sërish skenën e “Eurovizionit”. Ajo ka zbuluar se ka marrë disa oferta prej shteteve pjesëmarrëse...
  Të tjera
  Lajme30 Maj 2023
  Kryetari i Komunës së Zveçanit, Ilir Peci, tha se po punon nga Zyra për Komunitete në fshatin Lipë të kësaj komune, e...
  Lajme30 Maj 2023
  Gazetarët që po i përcjellin nga afër ngjarjet në veri të vendit janë sulmuar në Leposaviq. T7 raportoi se gazetarët janë sulmuar...
  Bota/Rajoni30 Maj 2023
  Një tjetër vrasje ka tronditur SHBA-në dhe këtë herë viktimat janë nga e njëjta familje. Prindërit, motra dhe vëllai i Cesar Olalde,...
  Lajme30 Maj 2023
  Kryeministri Albin Kurti nuk do të marrë pjesë në Forumin e Bratisllavës në Sllovaki ku kishte planifikuar të shkonte për shkak të...
  Vip30 Maj 2023
  Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Ceremonia që do të bëjë bashkë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë...
  Vip30 Maj 2023
  Albina Kelmendi duket se do e prekë sërish skenën e “Eurovizionit”. Ajo ka zbuluar se ka marrë disa oferta prej shteteve pjesëmarrëse...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.