Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Xhuli drejtuar Atdheut: Të kërkoj falje nëse të kam lënduar, por se kam bërë kastile

  FrontOnline
  1 muaj më parë

  Ani pse mbrëmë i dhanë fund njohjes së mëtejme mes tyre, Xhuli dhe Atdheu kanë biseduar nga shtretërit e ndarë me njëri-tjetrin dhe me Brunon në mes.

  Xhuli i ka kërkuar falje Atdheut për ashtu siç është shprehur ajo “lëndimin”, ndërsa ka thënë se një bisedë të tillë me Mbresën nuk e kishte zhvilluar me kast.

  “Unë kam gabuar, gabon edhe ti. Ti nuk e din historinë, ajo bisedë me Mbresën ka zgjatur dy orë, ti ke parë vetëm dy minuta. Unë i kam dyshimet e mia tash. Ti kapesh për një gjë të tillë dhe dëshiron të shkatërrosh lidhjen tonë. Se kam bërë kastile dhe të kërkoj falje që të kam lënduar”, i ka thënë Xhuli, Atdheut pos tjerash.

  Por, si reagoi Atdheu dhe çfarë tha ai? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

  EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” u komentua loja e Kiarës brenda “BBVA”, ku disa prej banorëve u shprehën që ajo ka arritur deri këtu...
  Vip21 Mars 2023
  Ndonëse ka përfunduar “Big Brother VIP Kosova”, zhurma rreth shout më të madh në Kosovë, vazhdon ende. Dy protagonistët e padiskutueshëm, mbeten...
  Vip21 Mars 2023
  Nga dy çiftet e zgjedhura, publiku do përzgjedhë njërin çift më pak të pëlqyer dhe ky çift, pra dy banorë, do shkojnë...
  Të tjera
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” po komentohet një deklaratë e Oltës, që arritja e Kiarës deri këtu është fal Luizit. Një koment edhe Kristi...
  Vip21 Mars 2023
  Arbëri “prime-n” e kaluar i ka reaguar ashpër Kiarës për moskujdesin e saj ndaj Luizin. Sonte ai e ka komentuar sërish këtë....
  Vip21 Mars 2023
  Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Gjatë mbrëmjes së sotme,...
  Vip21 Mars 2023
  Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen e 41 dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga gjysma e...
  Lajme21 Mars 2023
  Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I...
  Lajme21 Mars 2023
  Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, e ka ndërlidhur raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit ku përmendet korrupsioni në Qeveri, me emrin e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.