×
 • Vip
 • Vip

  Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është në pritjen e ëmbël të fëmijës së dytë.

  Ajo dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, do të presin në jetë fëmijën e tyre të dytë, pas vajzës, Ajka.

  E teksa po i shijon muajt e bekuar të shtatzënisë, Xhensila ka realizuar këto ditë edhe një sesion fotografish te kolegia e saj, Rezarta Shkurta.

  Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

  Në fotografitë e ndara me ndjekësit, këngëtarja e hitit “Panorama” mund të shihet duke pozuar me një fustan të bardhë dhe të hapur te pjesa e gjoksit.

  Ajo është e lagur në të gjitha pozat, duke i dhënë kështu fotosesionit një pamej edhe më artistike.

  Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

  Në mbishkrimin e fotografive, Xhensila citoi psalmin “127:3-5”, i cili thotë: “Ja, fëmijët janë një trashëgimi nga Zoti, fryti i barkut është një shpërblim . Si shigjeta në dorën e një luftëtari, kështu janë fëmijët e rinisë. Lum ai njeri që ka kukurën plot me to; Ata nuk do të kenë turp, por do të flasin me armiqtë e tyre te porta”. /Telegrafi/

  Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

  Avokati i Popullit Naim Qelaj dhe përfaqësueset e UN Women Kosovo vizitë në KEDS
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Situata mes Bucit dhe Santianës i ka habitur edhe banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova. Por banorët më afër i...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Banoret e Big Brother VIP Kosova, Linda dhe Alba kanë komentuar për ngjarjen që ndodhi mes Santianës dhe Bucit. Sipas Albës “i...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Ardi ka biseduar me banorët dhe iu ka thënë se “pak ju ka lodhë konkurrenca brenda”. Ai ka thënë gjithashtu se “me...
  Të tjera
  Lajme02 Dhjetor 2023
  I ngarkuari me punë ne Ambasadën e Kosovës në Senegal, Sami Halili, ka njoftuar sot se Ministrja e Punëve të Jashtme të...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Një 84-vjeçar humbi jetën, dy persona u plagosën dhe shtëpia u shkatërrua nga një shpërthim që ndodhi në një shtëpi në kryeqytetin...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Grupi Parlamentar i AAK-së ka mbajtur konferencë për medie ku ka kritikuar Qeverinë për planifikim jo të duhur të buxhetit për vitin...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, tha se Qeveria Kurti është kundër fjalës së lirë, derisa ka përmendur deklaratat përçmuese të zyrtarëve të...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Të dielën do të mbahet seanca fillestare ndaj Naim Murselit, i cili dyshohet se ka organizuar vrasjen e bashkëshortes së tij, tashmë...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Ministri i Punëve të Jashtme dhe kreu i Partisë Socialiste të Serbisë, Ivica Daçiq ka deklaruar se politika e socialistëve bazohet në...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.