Sport

“Xhebrailat” i dhanë përkrahje të madhe Ballkanit para ndeshjes me Dritën

“Xhebrailat” i dhanë përkrahje të madhe Ballkanit para ndeshjes me Dritën
12:43 | 09 Maj 2021

Para ndeshjes me Dritën e Gjilanit, skuadra e Ballkanit është akomoduar në njërin prej hoteleve më luksoze të qytetit.

Sot, Ballkani dhe Drita do të përballen në kuadër të javës së 34-t në Superligë, në një ndeshje që do të vendosë shumë për kreun e tabelës, shkruan FrontOnline.

Para kësaj ndeshje, tifogrupi suharekas, “Xhebrailat” i kanë dhënë përkrahje futbollistëve para hotelit ku ata po qëndrojnë.

Do te ju duam deri në pafundësi, pavarësisht çdo rrethane.Sonte Xhebrailat në Gjilan, ku ishin të akomoduar Ekipi, për t'i ofruar mbështetjen tonë pavarësisht rezultateve.BALLKANI ZEMRA JOOONË 🟠⚫Gjilan / 08.05.2021

Posted by Xhebrailat 1992 on Saturday, May 8, 2021

Postimi i plotë i “Xhebrailave”:

Do te ju duam deri në pafundësi, pavarësisht çdo rrethane.
Sonte Xhebrailat në Gjilan, ku ishin të akomoduar Ekipi, për t’i ofruar mbështetjen tonë pavarësisht rezultateve.
BALLKANI ZEMRA JOOONË 🟠⚫
Gjilan / 08.05.2021″./FrontOnline/

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera