Kronika

Vushtrriasi kanos tre inspektor komunal, ua dëmton automjetin zyrtar

Vushtrriasi kanos tre inspektor komunal, ua dëmton automjetin zyrtar
10:26 | 30 Korrik 2020

Gjatë ditës së djeshme një person në fshatin Pestovë, në komunë të Vushtrrisë është arrestuar pasi ka kanosur tre inspektor komunal.

Sipas policisë, i njëjti kishte dëmtar automjetin e tyre zyrtar.

“Fsh. Pestovë, Vushtrri 29.07.2020 – 12:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që njëjti kishte kanosur tri viktimat meshkuj kosovarë (inspektor komunal) dhe i njëjti kishte dëmtuar automjetin e tyre zyrtar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera