Lajme

Vuçiq u takua në Bruksel me Borrell dhe Lajçak

Vuçiq u takua në Bruksel me Borrell dhe Lajçak
10:24 | 18 Gusht 2022

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u takua sot në Bruksel me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borell dhe Përfaqësuesin Special të BE-së për Dialog, Miroslav Lajçak, në kuadër të vazhdimit të dialogut në nivelin më të lartë ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës pas më shumë se një viti.

Takimi filloi rreth orës 10./FrontOnline/

 

 

 

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera