[wp-story]

Bota/Rajoni

Vuçiq përsëri student, i rikthehet shkollës e ligjeratave

Vuçiq përsëri student, i rikthehet shkollës e ligjeratave
17:10 | 02 Tetor 2020

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ka publikuar sot një fotografi ku shihet bashkë me disa student të tjerë të fakultetit të Edukatës Fizike dhe Sportive, ku tashmë edhe vetë presidenti i Serbisë do të ndjek ligjëratat.

“Jam shumë i lumtur që pas shumë vitesh po filloj ta realizoj ëndrrën time të rinisë”, ka shkruar Vuçiq, duke treguar se është një dashamir i basketbollit.

Vuçiq në korrik të këtij viti kishte zbuluar se do të fillonte fakultetin e dytë meqë ka dëshirë që të bëhet trajner i basketbollit për fëmijë.
Këtë profesion, Vuçiq planifikon që të fillojë ta ushtrojë në fund të karrierës së tij politike.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera