[wp-story]

Lajme

Vuçiq me akuza për politikanët kosovarë: Paguan shuma marramendëse për të na ndarë

Vuçiq me akuza për politikanët kosovarë: Paguan shuma marramendëse për të na ndarë
14:04 | 26 Shkurt 2021

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se Lista Serbe ka fituar më shumë se 43 mijë vota në zgjedhjet e 14 shkurtit për dallim nga siç tha ai ata “politikanë serbë në Kosovë që kanë marrë 1.300 vota e që kishin për qëllim krijimin e ndarjeve mes popullit tonë”, njofton Klan Kosova

“Dua të konfirmojë se liderët shqiptar ënë Kosovë për të arritur këtë ndarje mes nesh kanë dhënë shuma marramendëse parash por ishin të pasuksesshëm”.

Këto komente , kreu i shtetit serb i bëri në Kurshumli pas një takimi që pati atje me përfaqësues të serbëve nga Kosova.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera