[wp-story]

Lajme

Vrasja në Pozhoran të Vitisë, varroset familja katër anëtarëshe

Vrasja në Pozhoran të Vitisë, varroset familja katër anëtarëshe
15:56 | 01 Janar 2021

Dita e parë e vitit 2021 ka nisur me varrim në Pozheran të Vitisë.

Familja Zuka, që dyshohet se u vra nga kryefamiljari, sot është varrosur në varrezat e fshatit Pozheran, transmeton Indeksonline.

Image may contain: one or more people, people standing, crowd, tree, sky and outdoor

Një numër i madh i njerëzve doli në varrimin e familjes Zuka. Sipas dyshimeve të deri tashme, kryefamiljari kishte vrarë dy djemtë e tij, gruan dhe në fund vetën.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera