Sport

Vojvoda vazhdon shkëlqimin me Torinon, shënon në barazimin ndaj Veronës

Vojvoda vazhdon shkëlqimin me Torinon, shënon në barazimin ndaj Veronës
17:24 | 09 Maj 2021

Mërgim Vojvoda vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Torinos në Serie A.

Mbrojtësi shqiptar e ka gjetur sërish rrjetën me skuadrën italiane, shkruan FrontOnline.

Në barazimin 1:1 ndaj Veronës, reprezentuesi i Kosovës e shënoi golin e vetëm për Torinon.

Vojvoda shënoi në minutën e 85-të pas asistimit të Ansaldit.

Ndryshe, ky është vetëm goli i dytë kampional i Vojvodës me Torinon./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera