[wp-story]

Kronika

Vodhën 6 mijë euro stoli ari, arrestohen dy persona në Deçan

Vodhën 6 mijë euro stoli ari, arrestohen dy persona në Deçan
13:07 | 17 Tetor 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, pasi të njëjtit kanë vjedhur stoli ari në vlerë 6 mijë euro, raporton Front Online.

Isniq, Deçan 13.08.2020 – 00:20. Me 16.10.2020 janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur duke vjedhur para dhe stoli ari në vlerë 6000 euro. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera