Kronika

Vlora Çitaku për vdekjen e Mikullovcit: Faleminderit për dashurinë dhe buzëqeshjet e panumërta që na i dhurove

Vlora Çitaku për vdekjen e Mikullovcit: Faleminderit për dashurinë dhe buzëqeshjet e panumërta që na i dhurove
09:22 | 15 Shtator 2020

Mbrëmë pas mesnate ka ndërruar jetë aktori i mirënjohur kosovar, Adem Mikullovci.

Reagime të shumta kanë ardhur pas vdekjes së tij, në mesin e tyre edhe Vlora Çitaku.

Në një postim në rrjetet sociale, Çitaku ndër tjera shkruan: Faleminderit pë dashurinë dhe buzëqeshjet e panumërta që na i dhurove.

Më poshtë postimi i saj:

Faleminderit për dashurinë dhe buzëqeshjet e panumërta që na i dhurove!

Pusho në paqe artist!

Përulësisht,

Vlora

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera