[wp-story]

Lajme

Vjosa Osmani sot viziton “Shtëpinë e Pavarësisë Dr. Ibrahim Rugova”

Vjosa Osmani sot viziton “Shtëpinë e Pavarësisë Dr. Ibrahim Rugova”
09:18 | 07 Shtator 2019

Kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Vjosa Osmani sot do të vizitojë “Shtëpinë e Pavarësisë Dr. Ibrahim Rugova” në Kaçanik me rastin e përvjetorit të Kushtetutës së Kaçanikut.

Këtë e ka bërë të ditur Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një njoftimi për media.

“Sot (e shtunë), më datë 7 shtator 2019, në orën 10:30, me rastin e përvjetorit të Kushtetutës së Kaçanikut, kandidatja e LDK-së për Kryeministre, znj. Vjosa Osmani, viziton “Shtëpinë e Pavarësisë Dr. Ibrahim Rugova”.

Ndërsa, në orën 12:00, në Shtëpinë e Kulturës në Kaçanik, mban takim me qytetarë”, thuhet në komunikatën e LDK-së.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera