×
 • Vip
 • Vip

  Vjollca Haxhiu me ketë stil duket si një princeshë

  FrontOnline
  04 Tetor 2023

  Këngëtarja e njohur Vjollca Haxhiu është tejet aktive në mediat sociale.

  Ajo para disa orësh ka postuar një foto ku ka tërhequr vëmendjen e mijëra ndjekësve të saj, shkruan “Kosovarja”.

  Ndonëse se Haxhiu nuk është parë ne ketë stil as njëherë dhe ka rrëmbyer komente pozitive të shumta.

  Foto e postuar në llogarinë e këngëtares.

  Ambasadorja e parë e Izraelit në Kosovë, e impresionuar me punën në Comodita
  Nga Rubrika
  Vip04 Dhjetor 2023
  Ashtu papritur, një ditë më parë morëm vesh se ylli shqiptar Dua Lipa i ka dhënë fund romancës me regjisorin Romain Gavras,...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Ylli është shfaqur në një gjendje jo të mirë emocionale. Pasi ai u shtri në shtrat që të fle gjumë, ai u...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Mirdoni, Ardi dhe Miss Rose janë banorët më të rinj të Big Brother VIP Kosova, të cilët u futën të premten që...
  Të tjera
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Një grua ka lindur foshnjen e saj, para kohe. Rasti dyshohet të ketë ndodhur si pasojë e dhunës fizike të shkaktuar nga...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Avokatja kosovare nga Suedia, Arlinda Loncari, është deklaruar duke dhënë detaje nga ajo se çfarë ka gjetur dhe çfarë ka lexuar prej...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Çmimi i derivateve në bursën ndërkombëtare ka shënuar të hënën ulje. I njëjti ritëm po vazhdon edhe në Kosovë. Gjatë kësaj periudhe,...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) po vlerëson se dënimet minimale për vrasësit e grave, po u lënë hapësirë abuzuesve që të...
  Opinione04 Dhjetor 2023
  Nga Kaspar Villiger: I Kur njerëzit veprojnë me përgjegjësi vetjake kjo sjell shumë përfitime për shoqërinë. Ata që kujdesen për veten nuk...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Ashtu papritur, një ditë më parë morëm vesh se ylli shqiptar Dua Lipa i ka dhënë fund romancës me regjisorin Romain Gavras,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.