Lajme

Vjen urimi i parë nga Pacolli: Zoti e bekoftë Kosovën dhe SHBA-të

Vjen urimi i parë nga Pacolli: Zoti e bekoftë Kosovën dhe SHBA-të
17:35 | 04 Shtator 2020

Për pak pritet të nënshkruhet marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë në Shtëpinë e Bardhë, teksa kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka dedikuar disa fjalë për Kosovën dhe SHBA-të.

Ai në rrjetin social Facebook, ka shkruar: “Zoti e bekoftë Republikën e Kosovës dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës“!

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera